PŘÍPRAVNÝ ROČNÍK 2015/2016

Dne 1. 9. 2015 se již několikátým rokem dětem otevřely dveře do přípravného ročníku, který by měl ulehčit a zpříjemnit vstup do školy žákům s odloženou školní docházkou. Letos jsem měla tu čest přivítat 13 šikovných předškoláků, kteří nebojácně vkročili do třídy a se zájmem prozkoumávali nové prostředí, pomůcky, hračky a seznamovali se s novými pravidly i kamarády. Čeká je celý rok plný společného hraní, kreslení, cvičení, zpívání a objevování nových věcí. Každý den se naučí něco nového a přiblíží se tak krůček po krůčku k úspěšnému vkročení do prvních tříd. Novým předškoláčkům z „přípravky“ přeji, aby jim jejich nadšení ze začátku školního roku vydrželo co možná nejdéle a především, aby na rok v přípravném ročníku rádi vzpomínali a učení je bavilo.

Tereza Jankovská, tř.učitelka

přípravný ročník.JPG přípravný ročník.JPG