Naše škola ZŠ Předlice

Naše škola se nachází v ústecké čtvrti Předlice. Tím je z podstatné části dáno i složení žactva. Velkou pozornost věnujeme výchovně vzdělávací činnosti. Důkazem toho je existence přípravného ročníku (letos již 24. rokem), který se velmi osvědčil a umožňuje zejména dětem s odloženou školní docházkou vstup do základní školy.

taneční kroužek 2.JPG taneční kroužek 2.JPG Neocenitelnou službu pro žáky naší školy provádí 5 asistentů pedagoga. Pomáhají učitelům a slabším žákům ve výchovně vzdělávacím procesu. Škola je také specifická nižšími počty žáků ve třídách a vzhledem k tomu můžeme uplatňovat větší individuální přístup.

Nedílnou součástí naší práce je odpolední činnost, jejímž prostřednictvím usilujeme o zlepšení spolupráce s romskou komunitou a školou.

certifikát certifikát

Výsledkem našeho snažení bylo v roce 1999 zařazení naší školy ke školám přidruženým k UNESCO.